Skip to main content

Kariyer.net, iş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca tüm şirketlerin hizmetine ücretsiz olarak sunacağını duyurdu.

Dünyada ve Türkiye’de coronavirüsü ile mücadele çalışmaları devam ediyor. Dün gece itibarıyla Türkiye’de coronavirüs nedeniyle ilk ölüm resmileşmiş oldu. Türkiye’de çalışanlarını virüsün fiziksel ve mental etkilerinden korumak zorunda olan firmalar haliyle ilk olarak evden çalışmak gibi yöntemlere yöneliyorlar.

Online istihdam platformu Kariyer.net, iş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm işletmelerin hizmetine sunan Kariyer.net, böylece mülakat sürecine önemli bir alternatif getiriyor. Video mülakat, online mülakat ve gözetimli online test imkanlarını şirketlerle buluşturan HR Venue, insan kaynakları profesyonellerinin zamanını daha iyi yönetmesini sağlarken işe alım sürecini de hızlandırıyor. HR Venue ile adaylar, mobil uygulama ya da web tarayıcılar üzerinden görüşmelere pratik bir şekilde katılabiliyor.

Kariyer.net müşterisi olsun ya da olmasın; mülakat süreçlerini online ortama taşımak için ücretsiz olarak HR Venue kullanmak isteyen işverenlerin, hrvenue@kariyer.net adresine mail atarak taleplerini iletmeleri mümkün.