Skip to main content

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu yıl da birbirinden cazip kampanyalar dikkat çekiyor.

Her özel gün, markalar için kampanya ve indirim zamanı demek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bu sene, özellikle teknoloji markalarının oluşturduğu kampanya, indirim ve etkinliklerden bazılarını sizin için seçtik.

SEAT Ibiza’larda 8 Mart indirimi

SEAT’ın Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyası ile 1-11 Mart tarihleri arasında, 2018 model SEAT Ibiza’lara, yüzde 6’ya varan ZUBIZU indirim ayrıcalığı ile sahip olmak mümkün. Kampanya tüm SEAT yetkili satıcılarında, 2018 model Ibiza 1.0 EcoTSI 95 HP S&S Style, Ibiza 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style/FR/Xcellence modelleri için geçerli. Bu kampanyaya ek olarak ayrıca SEAT Finans’tan özel faizli kredi fırsatı da sunuluyor. Ibiza’ları 20 bin TL’ye 24 ay yüzde 0.99 faiz fırsatı ile satın almak mümkün.

TEKNOSA’dan hediye çeki fırsatı

Son yıllarda ağırlığı online platformlara ağırlık veren elektronik ürünler mağazası Teknosa, 8 Mart’a özel olarak müşterilerine 500 TL’ye varan hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya belirli ürünlerle sınırlı.

A101’den kadınlar için indirimli ürünler

Hesaplı alışverişin adresi A101 marketleri de kadınlara jest yapmayı unutmayan markalardan. A101 8 Mart indirim kataloğundaki yeni aktüel fırsatlar kadınları hedefliyor; giyimden gıdaya, küçük ev eşyalarından kozmetiğe kadar yine birçok üründe kampanya var.

MediaTrend’ten özel etkinlik

MediaTrend’in gelenekselleşen okur buluşması etkinlikleri kapsamında, MediaMarkt’ın destekleriyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlik düzenlenecek. Teknoloji dünyasının başarılı kadınlarının ilham veren hikayeleri, MediaTrend’in kadın okurları ve teknolojiyle ilgili herkesle, çeşitli sürprizler eşliğinde buluşacak. MediaTrend yazarları Duygu Sayıner ve Fundalina’nın konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğin moderatörlüğünü sosyal medya fenomeni Zeynep Zeze üstlenecek. Etkinlik, Forum İstanbul AVM’de yer alan ve aynı zamanda Türkiye’nin en geniş alana sahip teknoloji mağazalarından biri konumundaki MediaMarkt’ta, 8 Mart 2018 Perşembe günü saat 13.00-14.00 saatleri arasında gerçekleşecek.