Skip to main content

Turkcell genel müdürlüğünden geçen hafta ayrılan Kaan Terzioğlu’nun yeni adresi belli oldu.

Geçtiğimiz hafta Kaan Terzioğlu’nun Turkcell’deki CEO’luk görevinden ayrıldığını ve vekaleten Murat Erkan‘ın getirildiğini sizlerle paylaşmıştık.  Terzioğlu, yapay zeka alanında faaliyet gösteren FastForward.ai‘de yeni görevine başladı.  Linkedin’deki profilini de güncelleyen Terzioğlu, FastForward’ın Danışma Kurulu’nda görev alıyor.

California-Mountain View merkezli FastForward, mobil operatörlerin Facebook Messenger, Instagram, Viber, Twitter ve diğer sosyal paylaşım platformları üzerinden aboneleriyle olan etkileşimi artıracak yapay zeka çözümleri geliştiriyor.

Kaan Terzioğlu, Turkcell’deki görevinden ayrılırken şu ifadeleri kullanmıştı, “Turkcell’de görev yaptığım 4 yıla yakın dönem boyunca, Türkiye’nin lider mobil operatörünü dünyanın ilk dijital operatörüne dönüştürdük ve Telekom sektöründe örnek gösterilen bir firma haline geldik. Bu dönemde, ülkemize, paydaşlarımıza ve müşterilerimize değer yaratmak için onlarca yıllık iş tecrübesine sahip profesyonellerimizden, iş hayatına yeni atılan Genç Yeteneklerimize kadar bir takım olarak durmadan çalıştık. Bu güçlü takımın daha yeni rekorlara ve başarılara imza atacağına inancım tamdır.”