Skip to main content

Steve Jobs’un hayatının konu edildiği filmin ilk görüntüleri paylaşıldı 2011 yılında vefat eden Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un hayatını anlatan film Jobs’tan ilk kareler paylaşıldı. Paylaşılan video, tam olarak filmin…Steve Jobs’un hayatının konu edildiği filmin ilk görüntüleri paylaşıldı
2011 yılında vefat eden Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un hayatını anlatan film Jobs’tan ilk kareler paylaşıldı. Paylaşılan video, tam olarak filmin trailer’ı olmayıp filmden kısa bir klip olma niteliğinde.
Bir dakikalık videoda, Steve Jobs (Ashton Kutcher) ile Apple’ın kurucularından Steve Wozniak (Josh Gad) arasında Wozniak’ın yarattığı işletim sistemi hakkında bir diyalog geçiyor. Jobs, bu yeni işletim sisteminin büyük bir değişime yol açacağını belirterek; Wozniak’ı ikna etmeye çalışıyor. Wozniak, Jobs’un durumu abarttığından, kimsenin bir bilgisayar satın almayacağını söylüyor. Ardından Jobs;  bir insan, hiç görmediği bir şeyi isteyip istemediğini nereden bilebilir ki? yanıtını veriyor.
Dünya prömiyerinin Sundance Film Festivali’nde bugün yapıldığı jOBS filmi, 19 Nisan’da gösterime girecek. 
Filmin başlığı jOBS olarak kullanılsa da, filmin internet üzerindeki resmi sitelerinde daha farklı bir kullanım dikkat çekiyor. Jobs olarak yer alan filmin başlığı, Facebook ve Twitter hesaplarının dışında filmin kendi sitesinde de görülebilir.