Skip to main content

iyzico, girişimciler için özel olarak geliştirdiği iyziStart adlı girişimci destek paketini duyurdu

iyzico, girişimcilere destek olup büyümelerini hızlandırmak için özel olarak geliştirdiği iyziStart adlı girişimci destek paketini duyurdu. iyziStart programına dahil olan girişimciler ilk üç ay boyunca tek çekim işlemlerinde hiçbir komisyon ödemeyecek, iyzico’nun alanında uzman ekiplerinden mentorluk desteği alacak. Girişimcilerin büyümesini hızlandıracak iyziStart paketinin iş ortakları arasında Etohum, Game Garage, Girişim Fabrikası, Hackquarters, İTÜ Çekirdek, KWORKS, Startupbootcamp İstanbul, StartersHub, Sabancı Üniversitesi SuCool İnkübasyon Merkezi, Viveka, Arya Kadın Yatırım Platformu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kuluçka Merkezi gibi Türk girişimcilik ekosisteminin önde gelen oyuncuları bulunuyor. iyziStart programına son 3 yıl içinde faaliyete geçen, online ödeme alan iş modeline sahip olan ve iyziStart iş ortakları tarafından hızlandırılan tüm girişimciler katılabilecek.

iyziStart paketinden faydalanan girişimler ilk 3 ay boyunca da tek çekim işlemlerinde, toplam 100 bin lira limite kadar, hiç bir komisyon ödemeyecek.

iyzico, “Girişimcinin halinden girişimci anlar” sloganıyla yola çıkarak iyziStart paketinden faydalanan girişimcilere mentorluk desteği de sunacak. iyzico’nun kendi alanında uzman ve sertifikalı ekibinden mentorluk desteği alacak girişimciler ayrıca iyzico’nun özel “networking” etkinliklerine de katılabilecek.