Skip to main content

Günümüzün vazgeçilmez tutkusu selfie için üretilen özel iPhone kılıfı Stikbox, istediğiniz an selfie çubuğuna dönüşüyor. İzleyin…

Son dönemlerin popüler aksesuarlarından biri olan selfie çubuğu, kullanıcıları tarafından her yerde her mekanda tutkuyla kullanılıyor. Telefonları taşımanın yanında extra selfie çubuğunu taşımanın can sıkıcı olduğu da bir gerçek. iPhone kullanıcıları için geliştirilen Stikbox isimli telefon kılıfı, istenildiği zaman 71 santimetrelik bir selfie çubuğuna dönüşerek bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Stikbox, koruyucu kılıfının arkasında bulunan metal çubukların açılmasıyla istenildiği zaman kolaylıkla selfie çubuğu olabiliyor. Selfie çekmeyi tutku haline getirmiş kişiler için üretilen çözümün Kickstarter’da 33 Bin Pound toplama hedefi bulunuyor. 5 bin sterlini toplamayı başaran kılıflardan birine sahip olabilmek için en az 19 sterlin destek vermek gerekiyor. Stikbox telefon kılıfı şimdilik iPhone 6 ve iPhone 6s Plus modelleri ile uyumlu. Ayrıca kılıfa sahip olmak isterseniz, renk tercihleri arasında mavi, beyaz, siyah, kırmızı, yeşil, mor ve pembe renk seçenekleri de mevcut.