Skip to main content

Teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını bir araya getirmeyi hedefleyen sanal konferanslar serisi İstanbul Tech Week, kapılarını çevrimiçi açıyor.

Istanbul Tech Week, 3-7 Kasım tarihleri arasında farklı bakış açıları ve sektör gelişmelerinin konuşulacağı, 5 gün boyunca online ve ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliklere ev sahipliği yapacak. Etkinlik boyunca katılımcıların teknolojideki gelişmeleri takip edebilmeleri, söz konusu yenilikleri kendi işleri ve hayatlarına entegre edebilmeleri için ilham yaratılması hedefleniyor.

15 farklı konu başlığında katılımcıları teknoloji ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile bir araya getirecek festivalin içeriği oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Yapay Zeka Sahnesi, Evde Teknoloji Sahnesi, Bulut Bilişim Sahnesi, Sağlıklı Yaşam için Teknoloji Sahnesi, Sosyal ve Çevresel Fayda için Teknoloji Sahnesi, Sanal Gerçeklik Sahnesi vb. konu bazlı sahneler teknoloji teması içerisinde farklı grupları hedefleyen buluşma ve toplantıları içeriyor. Istanbul Tech Week kapsamı içerisinde veri bilimi, yapay zeka, nesnelerin interneti, bulut bilişim vb. konularda kendini geliştirmek isteyenler için Teknik Çalıştaylar da mevcut.

Etkinlik programı ve detaylı bilgi için: www.istanbultechweek.com