Skip to main content

İşCep’in yenilenen yüzü ile artık İş Bankası müşterisi olmayanlara da hizmet veriyor. Detaylar haberimizde…

İş Bankası‘nın mobil uygulaması İşCep yenilendi. Yenilenen uygulama, artık İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın herkese hizmet veriyor.

İşCep’in yeni özellikleri

İşCep’i telefonlarına indiren tüm kullanıcılar artık şifre girişi yapmadan uygulamanın pek çok yeni özelliğinden faydalanabiliyor. Kullanıcılar borsa fiyat verilerine de ücretsiz olarak kolayca erişebilmesinin yanı sıra, güncel döviz kurları ve vadeli hesap faizlerine anlık olarak ulaşılabiliyor.

İş Bankası müşterisi olmak için ise İşCep uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğinden hızlı başvuru yapılabiliyor. Birkaç dakika içinde yapılabilen başvuru sonrası hesap açılış ve Bankamatik Kartı teslimi, tercihe bağlı olarak başvuru sahibinin adresine gidilerek ya da şubede tamamlanıyor.

İş Bankası müşterileri kredi, kredi kartı ve ek hesap başvurularını uygulama içerisinde tek yerden hızlıca yapabiliyor.Müşteriler, ayrı bir uygulamaya gerek duymadan borsa anlık fiyat verilerini ücretsiz görüntüleyebiliyor, pay senedi alım satım işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Mobil Borsa Teknik Analiz, hisse senetlerinin tarihsel fiyat ve hacim verilerine dayanarak hedef fiyat tahminlerinde bulunuyor.Teknik Analiz formasyonları tespit edildiğinde bildirim almak için alarm da kurulabiliyor. Teknik Analiz özelliği de Mobil Borsa kullanıcısı tüm İş Bankası müşterilerine ücretsiz olarak sunuluyor.