Skip to main content

İş Bankası; Google Asistan, Facebook Messenger uygulamalarından sonra şimdi de Maxi’yi WhatsApp uygulamasına entegre etti.

Türkiye İş Bankası’nın, yapay zekâlı kişisel asistanı Maxi, geçen senenin sonunda önce İşCep sonra Maximum Mobil’de müşterilerinin kullanıma sunulmuştu. Banka; Google Asistan, Facebook Messenger uygulamalarından sonra şimdi de Maxi’yi WhatsApp uygulamasına entegre etti.

WhatsApp kullanan herkes, Maxi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşarak sorularına cevap alabiliyor, ihtiyaç duyduğu hizmet ve ürünler hakkında öğrenmek istediği tüm bilgilere hızlıca erişebiliyor.Kişisel asistan Maxi ile WhatsApp uygulaması üzerinden yazışabilmek için İş Bankası’nın 0850 724 0 724 numaralı iletişim numarasını telefon rehberine kaydetmek yeterli. İş Bankası müşterisi olsun olmasın her WhatsApp kullanıcısı, en yakın Şube/Bankamatik sorgulama, mevduat getirisi hesaplama, kampanyalar, kredi hesaplama, kredi kartı bilgileri gibi 500’den fazla konu başlığıyla ilgili sorularına yanıt alabiliyor.