Skip to main content

iPhone ailesinin onuncu yılına özel olarak lanse edilecek iPhone X ile birlikte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus sonunda tanıtılıyor. Canlı Apple etkinliğini haberimizden izleyebilirsiniz…

iPhone ailesinin onuncu yılına özel olarak lanse edilecek iPhone X ile birlikte Apple’ın en yeni akıllı telefonları gün yüzüne çıkıyor. iPhone X, OLED paneli ve çerçevesiz ekranıyla yılın en çok konuşulan cihazlarından biri olmaya aday.

Merakla beklenen iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile beraber duyurulacak. Tüm zamanların en merak uyandıran Apple etkinliklerinden biri olan bu canlı yayında, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi resmen belli oluyor. Apple’ın yeni merkez binası Apple Campus’te yapılacak lansman ile yeni kampüs binası da ilk defa basın mensuplarını ağırlayacak.

Canlı blog: Digital Age canlı blogu takip edebilirsiniz.

Lansman öncesi, lansman sırası ve sonrasına ait tüm gelişmeleri aşağıdaki canlı bloglama bölümümüzden takip edebilirsiniz.

iPhone etkinliği canlı yayın

Canlı olarak aktaracağımız iPhone etkinliği kısa süre kısmen açılışı yapılıp faaliyete giren Apple Park’ta gerçekleştirilecek. Apple Park içindeki bin kişilik Steve Jobs Theater’da düzenlenecek lansman, Türkiye saatiyle 20.00’de başlayacak ve ülkemizden de canlı olarak takip etmek mümkün olacak. iPhone etkinliğini buradan izleyebilirsiniz.