Skip to main content

Yeni bir video sosyal ağı olan web.tv, yayın hayatına girdi. Kullanıcılar web.tv ile kanal adi.web.tv gibi bir ya da birkaç kanal açarak 1 dakika içerisinde kendi web.tv’sine sahip olabiliyor. web.tv’de de ziyaretçiler,…

Yeni bir video sosyal ağı olan web.tv, yayın hayatına girdi.
Kullanıcılar web.tv ile kanal adi.web.tv gibi bir ya da birkaç kanal açarak 1 dakika içerisinde kendi web.tv’sine sahip olabiliyor.
web.tv’de de ziyaretçiler, oluşturulan kanalı takip edebiliyor, izledikleri videoyu beğenip yorum yapabiliyorlar. Cepten ve internetten canlı yayın 
Kullanıcı tarafından yapılan canlı yayın, hem bilgisayar başından hem cep telefonundan izlenebiliyor. Mobil uygulama aracılığıyla hem canlı yayın yapılabiliyor hem de uygulama üzerinden tüm yayınlar izlenebiliyor. Ayrıca tüm yayınlar, canlı olsun ya da olmasın, sadece istenilen grup veya kişiye özel yapılabiliyor. 
Artık kullanıcılar, sadece profil sayfalarıyla değil, kendi kanallarıyla da ön planda olabilecekleri bir platform olan web.tv sayesinde, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal mecralarla entegre olarak oradaki arkadaş ve takipçilerine de ulaşabiliyor ve onları da davet edip web.tv’deki kanallarını izlettirebiliyor.
Henüz beta yayında olan web.tv, şu an sadece davetiyeyle üye kabul ediyor.