Skip to main content

Yellow.com.tr’nin Ağustos 2012 verilerine göre, kullanıcılar İnternette en çok otel, restoran ve mobilya-dekorasyon ürünleri satan firmaları arıyor. 600 farklı kategori altında sınıflandırılmış 800 bine yakın tekil firma bilgisi ile Yellow.com.tr’nin…


Yellow.com.tr’nin Ağustos 2012 verilerine göre, kullanıcılar İnternette en çok otel, restoran ve mobilya-dekorasyon ürünleri satan firmaları arıyor.
600 farklı kategori altında sınıflandırılmış 800 bine yakın tekil firma bilgisi ile Yellow.com.tr’nin verilerine göre, kullanıcılar İnternette en çok otel, restoran ve mobilya-dekorasyon ürünleri satan firmaları arıyor. 
İlk sırada oteller yer aldı
Tüm detaylı iletişim bilgileri dahil, firmalarla ilgili pek çok bilgiye ulaşmayı sağlayan Yellow.com.tr’nin en popüler 10 kategorisini gösteren verilere göre, kullanıcılar tarafından en çok aranan kategoriler listesinin ilk sırasını oteller aldı. 
Restoranlar ve mobilya-ev kategorisinin ikinciliği ve üçüncülüğü paylaştığı listede bankalar, akaryakıt istasyonları ve seyahat acenteleri de en çok aranan firmalar arasında yer aldı. Tekstil üreticileri, çiçekçiler, giyim ve ayakkabı ile avukatlar da İnternet kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği diğer kategoriler olarak sıralandı.
Geçtiğimiz Ağustos ayında yaklaşık olarak 3 milyon 150 bin kez ziyaret edilen Yellow.com.tr’de ay boyunca görüntülenen sayfa sayısı 4 milyon 360 bini geçerken, banner reklamlarının görüntülenme sayısı da 92 milyon 200 bini aştı.