Skip to main content

Intel, 3 Yeni Nesil ödeme çözümünü hayata geçirmek üzere önemli işbirliklerine imza attı

Intel, iş ortakları Arçelik, Intertech ve PayByMe ile ‘3 yeni nesil ödeme‘ çözümünü hayata geçirmek üzere önemli işbirliklerine imza attı.

Intel, DenizBank ve Intertech ortaklığıyla tablet ve bilgisayarları mobil POS’a çevirmeyi hedeflerken, Intel’in diğer iş birliği Arçelik’le yazarkasa POS alanında oldu. Intel tabanlı yazarkasa POS’lar ekstra güvenlik ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Intel’in PayByMe ortaklığı ile, Intel tabanlı bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlardan uygulamalar içinden sadece tek dokunuşla ödeme yapılabilecek.

İşte Intel’in3 yeni nesil ödeme çözümü

Arçelik yeni nesil ödeme sistemleri

Arçelik’in Intel ile geliştirdiği Yeni Nesil Ödeme Sistemleri işletmelere yönetilebilirlik ve güvenlik açısından önemli özellikler sunuyor. Aynı zamanda bulut tabanlı uçtan uca geliştirilmiş sistem, akıllı mağazacılık uygulamaları için güçlü bir altyapı sağlıyor.

Intel – Intertech işbirliği ile alışverişte yeni bir dönem başlıyor

Intel ve Intertech işbirliği ile geliştirilmekte olan temassız ödeme çözümü sayesinde işletmeler, NFC özelliğe sahip Intel tabanlı tablet ve bilgisayarları temassız POS cihazına dönüştürebilecekler. Türkiye’de ilk kez DenizBank işbirliğiyle hayata geçirilecek çözüm kapsamında, tablet ve bilgisayarlar mobil POS cihazı olarak kullanılabilecek.

PayByMe ile dijital ödeme

Intel Doğrulama Teknolojisi (Intel IPT) ile temassız online ödeme yapılmasına olanak tanıyan “One Click Payment” ile kullanıcılar Intel tabanlı bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan tek bir dokunuşla ödeme yapabiliyorlar. Bu sayede oyunseverler oyun içinde güvenli ve hızlı bir şekilde tek tıkla satın alma yapabilecekler.