Skip to main content

Reklam sektörünün deneyimli isimlerinden Pınar Dülgerler Dinç, Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi.

Intel Türkiye Pazarlama Müdürü olarak göreve başlayan Pınar Dülgerler Dinç, Intel Türkiye’de şirketin Türkiye çapında doğrudan ve iş ortakları kanalıyla pazarlama çalışmalarını yürütecek.

Satın alma ve iletişim kanallarının tüm seviyelerinde pazarlama faaliyetlerinin entegrasyonundan, marka yönetimi ve ürünlerin tanıtım ve pazarlama stratejilerini desteklemek üzere programlar yaratılmasından, markanın kamuoyundaki algısını güçlendirmeye yönelik PR çalışmalarından, şirketin çizgiüstü ve çizgialtı tüm pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya satın almasından sorumlu olacak.

Pınar Dülgerler Dinç  kimdir?

Pınar Dülgerler Dinç 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Iktisadi ve Idari Ilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine 3 yıl görev yaptığı Markom Leo Burnett’te müşteri temsilcisi olarak başladı. Ardından Merkez Ajans, Terranova İletişim Hizmetleri, Euro RSCG Klan gibi reklam sektörünün önde gelen şirketlerinde yönetim kademelerinde görevlerde bulundu. 2004 yılında Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na getirilen Dinç, 9 yılı aşkın süre bu görevi sürdürdü.