Skip to main content

Araştırma alanları kamusal inovasyon, kamuda dijital dönüşüm ve finansallaşmaya dek uzanan Toplumsal Değer Profesörü Prof. Rainer Kattel, tecrübelerini Digital Age Tech Summit’te katılımcılarına aktaracak.

Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir? Bu sorudan hareketle, hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfedeceğiniz Digital Age Tech Summit’21; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek.

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek. Digital Age Tech Summit’in en önemli konuşmacılarından biri de; Toplumsal Değer Profesörü Prof. Rainer Kattel.

UCL bünyesindeki Innovation and Public Purpose enstitüsünün başkan yardımcılığını yürüten Profesör Rainer Kattel’in, inovasyon ülkeleri ve yönetiminin yanı sıra spesifik yönetim problemlerine ilişkin sayısız makalesi yayınlandı. Kattel’in yayınlanan son kitapları arasında; The Elgar Handbook of Alternative Theories of Economic Development, Financial Regulations in the European Union ve Innovation Bureaucracy yer alıyor. Araştırma alanları; kamusal inovasyon, kamuda dijital dönüşüm ve finansallaşmaya dek uzanan Toplumsal Değer Profesörü Prof. Rainer Kattel, tecrübelerini Digital Age Tech Summit’te katılımcılarına aktaracak.

Digital Age Tech Summit’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.