Skip to main content

5-6 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek ING Hackathon’un teması “bankacılığı kolaylaştıracak finansal araçlar” ve “engelsiz bankacılık ürünleri” olarak belirlendi

ING Bank’ın bu yıl üçüncü kez düzenleyeceği, farklı düşünen, yaratıcı, çözüm üreten herkese kapılarını açtığı ve bankacılık sektörü için yenilikçi ürünler geliştirme fırsatı sunduğu “ING Hackathon” için geri sayım başladı. 5-6 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek ING Hackathon’un teması “bankacılığı kolaylaştıracak finansal araçlar” ve “engelsiz bankacılık ürünleri” olarak belirlendi. Son başvuru tarihi 29 Ekim olan Hackathon’un kazananı, ING Global’de eşsiz bir deneyim yaşayacak olmasının yanı sıra 7.500TL’lik hediye çeki kazanacak.

ING Bank’ın 2014’ten bu yana her yıl düzenlediği ve bu yıl 3’üncüsü gerçekleşecek ING Hackathon 5-6 Kasım tarihlerinde ING Bank Maslak Genel Müdürlük binasında yapılacak. Teması “bankacılığı kolaylaştırıcı finansal araçlar” ve “engelsiz bankacılık ürünleri” olarak belirlenen ING Hackathon’da fikirlerini paylaşmak isteyenler için başvurular hackathon.ingbank.com.tr adresinden 29 Ekim tarihine kadar yapılabilecek. En kolay veya en erişilebilir bankacılık fikrini projeye dönüştürmek hedefiyle sürdürülecek 24 saatlik ING Hackathon’da yerini almak isteyenler, bireysel olarak ya da takım halinde başvuru yapabilecek.