Skip to main content

Arçelik ve Vestel, OLED TV üretimine başladıklarını duyurdu. Yerli OLED TV’ler kullanıcılara üst düzey özellikler vadediyor

Ülkemizin yerli teknoloji üreticileri Arçelik ve Vestel, OLED TV üretimine başladıklarını duyurdu. Yeni OLED TV’ler kullanıcılara üst düzey özellikler sunuyor.

Arçelik OLED TV özellikleri
Arçelik OLED TV, gerçeğe en yakın, en canlı görüntü kalitesinin yanı sıra 65’’ büyük ekranı, 6,5 mm inceliği ve metalik şık tasarımı ile öne çıkıyor.

arçelik

4K Picture Perfection Teknolojisi ile geliştirilmiş Ultra HD çözünürlüğe sahip Arçelik OLED TV, üstün görüntü deneyimi sunan HDR, Wide Color Gamut, Micro Dimming özelliklerini de içinde barındırıyor. Daha yüksek kontrasta sahip görüntüyü sunan HDR, daha geniş renk yelpazesi ile en gerçekçi renkleri sunan Wide Color Gamut, karanlık sahnelerde bile en ince detayları ortaya çıkartan Micro Dimming teknolojisi Arçelik OLED TV’nin öne çıkan diğer özellikleri.

Vestel OLED TV özellikleri

Doğal ve titreşimsiz ışık ile elde edilen görüntüler, kusursuz ve en gerçek siyah renkler ile Vestel OLED TV, net ve kusursuz görüntü sunuyor. OLED TV’ler piksel aydınlatması sayesinde seçili pikselleri tamamen kapatma ve mutlak siyah gösterme yeteneğine sahip.

vestel