Skip to main content

iLab Holding yatırımlarından Emlakjet.com ve Hangikredi.com’da yeni atamalar…

Emlakjet.com’un yeni Genel Müdürü Gizem Moral Kunter oldu

Online emlak seri ilan platformu iLab Holding yatırımı Emlakjet.com’un Genel Müdürlük görevini Gizem Moral Kunter üstlendi. Kunter daha önce hızlı tüketim ürünleri ve telekomünikasyon sektörünün lider firmalarında yöneticilik pozisyonlarında bulundu. 18 yıllık iş tecrübesine sahip Kunter, 1997 yılından bugüne kariyerini hızlı tüketim ürünleri, telekomünikasyon, pazarlama, marka ve ürün yönetimi, farklılaşma stratejileri, tüketici araştırmaları ve CRM alanları üzerinde ilerletti.

Yılmaz Sonışık, Hangikredi.com’un yeni Genel Müdürlük görevine terfi etti

Online kredi ve hizmet karşılaştırma platformu iLab Holding yatırımı Hangikredi.com ile Hangisi.net‘teki direktörlük görevlerini sürdüren Yılmaz Sonışık, Hangikredi.com Genel Müdürlük görevine terfi etti. Sonışık, bilişim teknolojileri, ödeme sistemleri, telekomünikasyon ve finans sektörlerinde bilişim, pazarlama, yeni iş geliştirme ve proje yönetimi konularında uzman bir girişimci olarak 19 yıllık iş tecrübesine sahip.

Yılmaz Sonışık, 1996 yılından başlayarak elde ettiği 19 yıllık iş tecrübesini bilişim teknolojileri (yazılım), kartlı ödeme sistemleri, (UMTH) telekomünikasyon hizmetleri, internet, dijital pazarlama, proje yönetimi, yeni iş geliştirme alanlarında oluşturdu. Profesyonel tecrübesinin yanında girişimci ruhuyla çeşitli girişimlerde aktif olarak yer aldı.