Skip to main content

İstanbul Havalimanı’nın işletmecisi İGA Havalimanı İşletmesi AŞ, “İGA PASS” üyelik programını hizmete sundu.

İstanbul Havalimanı’nın işletmecisi İGA, yolcularına daha iyi bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlayan İGA PASS adını verdiği üyelik programını havalimanında düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu. Üyelik programında Lounge, Buggy (Mini golf aracı), Fast-Track (Hızlı Geçiş), Öncelikli Check-in, Otopark, Vale ve Şehir İçi Transfer hizmetleri sunulacak.

İGA Lounge’u iş amaçlı tercih eden misafirler, tam donanımlı bilgisayarlar eşliğinde çalışabilecek, 2 akıllı tahtaya sahip toplantı odasını ve 4 sessiz odayı kullanabilecek.

Lounge alanında ebeveynler uçuşu beklerken çocuklar da oyun oynayabilecek ve çizgi film izleyebilecek. Yeme-içme alanında bulunan ekranlardan aileler oyun odasındaki çocuklarını takip edebilecek. Burada çocuk tuvaleti, bebek bakım odası ve emzirme odası da bulunacak.

Bunun yanı sıra yolcular, İGA Lounge alanındaki ekranlardan Duty Free’den ön siparişini verip, ekranda belirtilen en yakın mağazaya giderek ürünü satın alabilecek.

Kişiye özel hizmet veren asistan

Yolcular, meet & greet hizmeti ile asistandan destek alabilecek. Bu hizmet ile İGA PASS kullanıcıları, özel asistan tarafından karşılanma, fast & track ve öncelikli check-in sisteminden yararlanma, İGA Lounge kullanımı ve buggy hizmeti gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

Meet & Greet servisinin ek hizmetlerinde VIP apron transferi, çiçek ile karşılama, havalimanı şehir transferi ve havalimanlarında ilk olacak alışveriş danışmanlığı da sunulacak.

Üyelikler yolcu profilleri düşünülerek İGA PASS Plus 299 avro, İGA PASS Extra 399 avro ve İGA PASS Premium 799 avro olmak üzere 3 farklı kategoride sunuluyor ve satın alımlar yıllık olarak yapılabiliyor. Tamamen dijital bir uygulama olarak tasarlanan İGA PASS’ı akıllı cep telefonlarına indirerek kullanmak mümkün olacak.

İstanbul Havalimanı’nın İGA PASS, hakkında bilgi veren İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü H. Kadri Samsunlu; “İstanbul Havalimanı için öncelikli hedefimiz, bu eşsiz yapıyı bir yolculuk noktasının çok ötesine taşıyarak; misafirlerimizin seyahatlerini unutulmaz bir deneyime dönüştürmek. Bu hedef doğrultusunda, İstanbul Havalimanı’na ayak bastığı andan itibaren tüm misafirlerimizin buradan üst düzey bir memnuniyetle ayrılabilmeleri için her bir ayrıntıyı planlıyoruz” dedi.