Skip to main content

Identify, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını F5 İletişim Yönetimi’yle yürütme kararı aldı.

Kimlik yönetim platformu (IMPaaS) sağlayıcılarından olan Identify, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını F5 İletişim Yönetimi’yle yürütme kararı aldı.

Identify; bankacılık-finans, sigorta, telekomünikasyon, e-ticaret, oyun ve araç kiralama alanları başta olmak üzere çok sayıda sektöre, regülasyonlara uygun olarak Uzaktan Müşteri Edinimi ve Müşteri Tanıma (KYC) çözümleri sunuyor. Şirket, Türk-Alman mühendis ve uzmanlardan oluşan ekibiyle geliştirdiği identify IMPaaS platformu ile uçtan uca müşteri tanımlama, müşteri tanıma gibi kritik süreçlerini yönetip değerlendirme imkanı sunuyor. Son 3 yılda Almanya’da binlerce kimlik tanımlama işlemi yapan Identify, şimdi Türkiye’de pazarın gelişmesi için çalışacak.

Şirketin Türkiye’deki iletişim çalışmalarını üstlenen F5 İletişim Yönetimi ise halihazırda Kaspersky, Kingston, Nvidia, SAS, HyperX (RAM-SSD), Nutanix, TBV, TELKODER, FINTR, Linktera, Lincoln Electric, Ayvos, Paymes, Cbot ve Teknopark İstanbul gibi teknoloji sektörünün lider şirket ve STK’larına hizmet veriyor.