İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 06.01.2021 - 11:00

Identify, iletişim ajansını seçti

Identify, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını F5 İletişim Yönetimi’yle yürütme kararı aldı.

Kimlik yönetim platformu (IMPaaS) sağlayıcılarından olan Identify, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını F5 İletişim Yönetimi’yle yürütme kararı aldı.

Identify; bankacılık-finans, sigorta, telekomünikasyon, e-ticaret, oyun ve araç kiralama alanları başta olmak üzere çok sayıda sektöre, regülasyonlara uygun olarak Uzaktan Müşteri Edinimi ve Müşteri Tanıma (KYC) çözümleri sunuyor. Şirket, Türk-Alman mühendis ve uzmanlardan oluşan ekibiyle geliştirdiği identify IMPaaS platformu ile uçtan uca müşteri tanımlama, müşteri tanıma gibi kritik süreçlerini yönetip değerlendirme imkanı sunuyor. Son 3 yılda Almanya’da binlerce kimlik tanımlama işlemi yapan Identify, şimdi Türkiye’de pazarın gelişmesi için çalışacak.

Şirketin Türkiye’deki iletişim çalışmalarını üstlenen F5 İletişim Yönetimi ise halihazırda Kaspersky, Kingston, Nvidia, SAS, HyperX (RAM-SSD), Nutanix, TBV, TELKODER, FINTR, Linktera, Lincoln Electric, Ayvos, Paymes, Cbot ve Teknopark İstanbul gibi teknoloji sektörünün lider şirket ve STK’larına hizmet veriyor.