Skip to main content

Türkiye’nin bulut tabanlı içerik üretim servisi icerikbulutu.com, büyümesini sürdürüyor

Markalar, girişimler ve ajanslar için içerik üreten icerikbulutu.com, yenilenen kullanıcı arayüzü, geliştirdiği teknoloji ve ürünleriyle birlikte çalıştığı markalara hızlı çözümler sunuyor.

icerikbulutu.com, ürün sayısını dörtten, sekize çıkararak; yayıncı firmalara daha kapsamlı hizmet vermeye başlamış durumda. Standart blog içeriği, uzun blog içeriği, kategori içeriği ve ürün açıklaması içeriğinin yanı sıra bülten, redaksiyon ve Twitter, Facebook gibi sosyal ağlar için içerik üretimini de ürün gamına ekledi.

Servis arayüzlerini tamamen değiştiren icerikbulutu.com, yenilenen akıllı ekranları sayesinde, dakikalar içinde içerik talebi oluşturma imkânı sunuyor. Zamandan tasarruf sağlayan icerikbulutu.com’un yeni servis arayüzüyle birlikte, yayıncı firmalar istedikleri yerden, istedikleri zaman içerik taleplerini akıllı ekranlar aracılığıyla oluşturabiliyor. Yenilen akıllı ekranlar ile üretilen içeriklerin kelime yoğunluğu, SEO analizi gibi teknik detaylar yayıncı firmalar tarafından görüntülenebiliyor.

Yayıncıların işini kolaylaştıran WordPress eklentisine ek olarak; icerikbulutu.com’un yayıncıları için özel olarak geliştirdiği Topiko ile üretilen içeriklere uygun ve doğru başlık oluşturulması sağlanıyor.

Nasıl çalışıyor?

icerikbulutu.com, profesyonel içerik ürettirmek isteyen firmaları, alanında uzman yazarlar ile buluşturuyor. Alanında uzman yazarların ürettiği içerikler SEO, özgünlük, imla ve etkin anlatım kriterleri baz alınarak profesyonel editörler tarafından titizlikle incelendikten sonra yayıncı onayına sunuluyor.

Teknoloji, e-ticaret, moda, finans, yemek, dekorasyon gibi birbirinden farklı tam kırk beş kategoride, yayıncı firmaların ihtiyaçlarına hızlı ve faydalı çözümler üretiliyor.

Davetiye usulü ile sisteme dâhil edilen yazarlar ve editörler özel elemelerden geçiriliyor ve çalıştığı süre boyunca performans takipleri yapılıyor. İçerik üretimi alanında büyük bir freelance ekosisteme sahip olan icerikbulutu.com, yazar ve editörlerin lokasyondan bağımsız, istedikleri zaman çalışarak para kazanabilecekleri bir çalışma alanı sunuyor.