Skip to main content

Hürriyet Emlak’ın yeni iletişim ajansı belli oldu.

Emlak arayanları ve ilan verenleri tek bir çatı altında buluşturan Hürriyet Emlak iletişim ajansını belirledi. Medyaevi İletişim, Hürriyet Emlak’a yeni dönemde ‘Kurumsal İtibar Yönetimi, Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi, Lider/Sözcü İletişimi, Kriz İletişimi, Konu/Gündem Yönetimi, Pazarlama İletişimi’ alanlarında hizmet verecek.

Emlak dikeyinde Türkiye’nin en büyük platformu Hürriyet Emlak, dijital pazarlamaya, ürüne ve teknolojiye yatırım yapıyor. Sektördeki birçok ilki gerçekleştiren Hürriyet Emlak, dijital dönüşümü odak noktasına alarak emlak ofislerine, bireysel üyelerine ve kullanıcılarına hizmet veriyor.

Medyaevi’nin müşterileri arasında; Vodafone, OPPO, Procter&Gamble (P&G), Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Betek, Michelin, TAB Gıda, ETİ, AkSigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Altınyıldız Classics ve Sirena Marine gibi şirketler yer alıyor.