Skip to main content

Lionel Messi, Huawei’nin yeni nesil akıllı telefonlarının iletişiminde, şirketin marka yüzü oluyor

Huawei, Lionel Messi’nin şirketin global marka yüzü olduğunu açıkladı. Bu işbirliği, Huawei’nin yükselen marka değerine ve kitle iletişimi deneyimine de yeni bir boyut kazandırıyor.

Mücadele gücümüz, istediklerimizi ve sevdiklerimizi elde etmeye ne kadar tutkulu olduğumuzu gösterir. Bizi, olmak istediğimiz yere taşıyacak büyük çaplı isteklerimize ulaşmak için, gelişime, öğrenmeye, deneyime ve çaba göstermeye odaklanmalıyız. Başarının değil, gerçek mücadelenin gücüne inanarak mücadele edenlerin, takip ettiği yol budur. Bu anlayış aynı zamanda, Huawei ve Messi’yi ortak paydada birleştiren bakış açısıdır.

huawei lionel messi

Huawei Terminal İş Birimi Başkanı Kevin Ho, yaptığı açıklamada şunları söylüyor; “Lionel Messi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, Huawei markasının kitlelerle iletişimine yeni bir soluk ve canlılık getirirken, özellikle marka bilinirliğine ve sadakatine, önemli oranda katkı sağlayacak. İlerlemekte olduğumuz yoldan ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz ve başarıya odaklı bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.