Skip to main content

Huawei, en büyük amiral gemisi mağazasını Şangay’ın Nanjing bölgesinde, 5000 metrekarelik bir alanda açtı. Detaylar haberimizde…

Huawei, en büyük amiral gemisi mağazasını Şangay’ın Nanjing bölgesinde açtı. 5000 metrekarelik bir alanda açılan mağaza, tarihi ve kültürel dokusuyla öne çıkarken, yalnızca bir teknoloji mağazası değil, aynı zamanda akıllı bir yaşam merkezi olarak da konumlanıyor.

Şangay’ın Nanjing bölgesinde, 5000 metrekarelik bir alanda açılan mağazaya, 1935 yılında İngiliz emlak kralı Silas Aaron Hardoon’un inşa ettiği, Hardoon Art Deco tarzı Nanjing Binası ev sahipliği yapıyor. Tarihi ve kültürel dokusu korunarak modernize edilen yapı, şirketin en büyük amiral gemisi mağazası olarak, 24 Haziran’da kapılarını açtı.

Huawei’nin yeni amiral gemisi mağazasında çok sayıda kamusal alan var. Nanjing Binası’nın verandası, farklı alanları birbirine bağlayan geniş merdivenler ve güneş ışığından ilham alan tasarımıyla dikkat çekiyor. Mağaza ayrıca her gün ücretsiz eğitimlere de ev sahipliği yapacak. Her hafta gerçekleştirilecek 60’tan fazla ders kapsamında; video prodüksiyon, programlama, fitness ve müzik gibi konularda eğitimler verilecek. Dünyanın dört bir yanından içerik üreticileri ve teknoloji uzmanları ile yerel sanatçılar, her ay farklı içerikteki toplantılar ve geliştirici görüşmeleri için bu özel alana davet edilecek.