Skip to main content

Honor, yeni akıllı saati MagicWatch 2’yi Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Stres ve uyku takibi gibi özellikleriyle öne çıkan Honor’un yeni akıllı saati MagicWatch 2, yakında Türkiye’de satışa sunulacak. 14 güne kadar pil performansı, 15 farklı spor modunda aktivite takibi ve stres seviyesini ölçüp gerektiğinde egzersiz önerileri sunması gibi işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan cihaz, 2 farklı saat kayışı opsiyonula geliyor.

Honor MagicWatch 2; 1.39 inç’lik renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Akıllı telefona Bluetooth ile bağlıyken dahili hoparlör ve mikrofon üzerinden çağrıları yanıtlama ve kolayca arama yapma fırsatı sunan akıllı saat, telefonuna gelen birçok bildirimi de ekranına yansıtabiliyor. Ayrıca depolama alanında 500’e kadar şarkı barındırabilen akıllı saat, internete bağlı olmadan da dinlenebiliyor.

Honor MagicWatch 2; koşu, bisiklet, yüzme gibi 15 farklı aktivitenin izlenmesini sağlıyor ve detaylı veri analizi yaparak kullanıcıya profesyonel tavsiyelerde bulunuyor. Bununla birlikte kullanıcının uyku kalitesini takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Stres seviyesini ölçebilen ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde stres düşüren egzersiz önerileri sunan MagicWatch 2, sağlıklı yaşam özellikleriyle öne çıkıyor.