Skip to main content

Hollywood’un yeni dönemdeki en gözde yıldızları; Scarlett Johansson, Huawei P9’un reklam kampanyası için kamera karşısına geçtiler

Huawei ve Leica’nın ortak çalışmalarıyla geliştirilen ve mobil fotoğrafçılığa yepyeni bir boyut kazandıran Huawei P9, marka yüzleri ve reklam kampanyaları ile de gündemdeki yerini koruyor. Huawei P9’un reklam kampanyası, beyaz perdenin çok özel iki yıldızını bir araya getirdi.

Batman Superman’e Karşı – Adaletin Şafağı filminin başrol oyuncusu Henry Cavill ve son olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde Natasha Romanoff karakteri ile izleyicilerle buluşan Scarlett Johansson, Huawei P9’un, kısa süre sonra ülkemiz TV ekranlarında da yayınlanmaya başlayacak olan reklam filmi için, RSA’in ünlü reklam yönetmeni Baillie Walsh’ın yönetiminde kamera karşısına geçtiler. Çekimleri Şangay ve Yeni Zelanda’da gerçekleştirilen reklam filminde, her ikisi de kameraların ışıltısına oldukça aşina olan iki oyuncu, Huawei P9’un etkileyici kamerasıyla en iyi pozu yakalamak ve paylaşmak için yarışıyorlar.