ATAMALAR

Burcu Şahin | 24.05.2017 - 14:05

Hepsiburada’ya yeni CMO

Unilever’in Dijital Direktör’lüğünü üstlenen Yüce Zerey, 1 Haziran itibarıyla Hepsiburada’nın CMO’su olarak göreve başlayacak.

Unilever’da Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Rusya bölgesiyle birlikte Türkiye pazarı dahil 35 ülkenin dijital operasyonlarından sorumlu olan Yüce Zerey, 1 Haziran’dan itibaren Hepsiburada’da CMO olarak yeni görevine başlayacak.

Yüce Zerey, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Zerey, son olarak Unilever’da Dijital Direktör olarak görev yapıyordu.