Skip to main content

Hepsiburada, ekspres kurye şirketi We World Express ile yaptığı işbirliği ile hepsiyurtdışından sayfasından verilen siparişlerin ortalama 1 hafta içinde teslim edecek.

Hepsiburada, yurt dışından getirilen ürünlere ulaşmayı sağlayan “hepsiyurtdışından” hizmetinin kapsamını genişletiyor. Hepsiburada, ekspres kurye şirketi We World Express ile yaptığı işbirliği sonucunda, hepsiyurtdışından sayfasından verilen siparişlerin ortalama 1 hafta içinde teslim edilmesini sağlıyor.

Hepsiyurtdışından sayfasından alınan ürünlerin, yurt dışındaki çıkış noktalarından Türkiye’deki alıcının kapısına kadar olan lojistik hizmetini, Türk Hava Yolları’nın ZTO Express ve PAL Air gibi dev markalarla ortak girişimi olan We World Express üstleniyor.

hepsiyurtdışından müşterilere ne sağlıyor?

Hepsiburada’nın, yurt dışındaki ürünlere erişimi hızlı ve güvenli kılmak için hayata geçirdiği hepsiyurtdışından hizmeti kapsamında ürünler, sepete eklendiğinde gümrük vergisi otomatik olarak hesaplanıyor ve yurt dışından gelecek ürünler için sürpriz bir maliyet ile karşılaşılmıyor. Satın alma ve sonrasındaki tüm süreçler şeffaf ve takip edilebilir şekilde yürüyor.

Hepsiburada Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci işbirliği ile ilgili şunları söyledi: Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidini müşterileriyle buluşturan, aylık 200 milyonun üzerinde ziyareti ağırlayan dev bir ekosistemi yönetiyoruz. Bu kapsamda Türk Hava Yolları’nın ortak girişimi olan We World Express ile yeni bir işbirliği başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu işbirliğiyle birlikte; müşterilerimize ihtiyaçlarını yurtiçinden alışveriş yaparmışçasına hızlı ve pratik şekilde ulaştırarak, sunduğumuz online alışveriş deneyiminin çıtasını daha da yükseltmeye devam ediyoruz. Bizimle aynı vizyona sahip, hızlı ve kaliteli teslimatı ilke edinmiş WWE ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

We World Express CEO’su Hakan Bulat ise şöyle konuştu: We World Express olarak güçlü alt yapımız, hızlı ve güvenilir teslimat hizmetimiz ile Hepsiburada müşterilerinin yurtdışından yaptıkları alışverişleri teslim edeceğiz. We World Express, uçtan uca verdiği teslimat hizmeti ve kuvvetli IT altyapısı ile partnerlerine yeni fırsatlar yaratmaya ve çözüm ortağı olmaya devam edecek.