Uncategorized

DigitalAge | 05.11.2012 - 13:55

Hepsiburada.com iPad uygulaması yayında

hepsiburada.com, mobil ticaret alanındaki atılımlarına bir yenisini ekleyerek, iPad uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulamayla, hepsiburada.com kullanıcıları bilgisayarları yanlarında değilken de alışveriş özgürlüğüne ve rahatlığına tabletlerinden ulaşabiliyor. Hepsiburada.com’un  iPad uygulaması, iPhone ve Android uygulamalarının da en beğenilen özelliği olan olan barkod okuma özelliği ile birlikte Türkiye’deki ilk ‘Infinite Scrolling’ deneyimini sunan uygulamalardan […]

hepsiburada.com, mobil ticaret alanındaki atılımlarına bir yenisini ekleyerek, iPad uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulamayla, hepsiburada.com kullanıcıları bilgisayarları yanlarında değilken de alışveriş özgürlüğüne ve rahatlığına tabletlerinden ulaşabiliyor.
Hepsiburada.com’un  iPad uygulaması, iPhone ve Android uygulamalarının da en beğenilen özelliği olan olan barkod okuma özelliği ile birlikte Türkiye’deki ilk ‘Infinite Scrolling’ deneyimini sunan uygulamalardan biri olması ile öne çıkıyor. Uygulama, ana sayfada ‘Home Carousel’  kullanımı ve ‘Sliding User Interface’ menü yapısı özellikleri ile de bir ilk olma özelliği taşıyor.
Uygulamayı indirenler; ana sayfada ‘Sizin için seçtiklerimiz’, ‘günün teklifi’ ve ‘genel satış’ olmak üzere üç ana sekme ile karşılaşıyor. Yayına alınır alınmaz App Store’da aldığı olumlu yorumlar ile dikkat çeken Hepsiburada.com uygulaması ile; sipariş takibi, alışveriş listesi ve mesaj kutularına bakma olanağı bulan tablet kullanıcıları ayrıca internet sitesinde olduğu gibi; fiyat aralığı, puan ve marka gibi filtreleme özellikleri de kullanabiliyorlar. 
hepsiburada.com iPad uygulaması, 10 günde 10 bin indirme sayısına ulaştı.
Sade ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan uygulamanın tasarımı ve geliştirmesi Pozitron tarafından yapıldı.