Skip to main content

E-ticaret platformu Hepsiburada, Allianz Sigorta ile işbirliğine imza attı. Bu kapsamda, Hepsiburada müşterileri sigortalarını Hepsiburada vasıtasıyla Allianz’dan yaptırabilecek.

Hepsiburada, Türkiye’de sigorta sektörünün lideri Allianz ile başlattığı işbirliğiyle, müşterilerine ihtiyaçlarına özel, Allianz ürünlerine ulaşma imkanını e-ticaret üzerinden sunuyor. Allianz sigorta ürünlerine ulaşmak isteyenler, Hepsiburada’daki Teklif Al butonuna tıklayarak, Allianz Sigorta Başvuru Formu’na yönlenip teklif alabilecek. İşbirliği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Geri Ödeyen Eğitim Sigortası, Eşyam Sigortası ve Yuvam Sigortası yaptırmak isteyenler kolaylıkla Allianz ürünlerine ulaşabilecek.

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, işbirliğiyle ilgili olarak “Türkiye’de e-ticaret ve dijital dönüşümün öncü firması olarak bir ilki daha duyurmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Hedefimiz müşterilerimize daima mükemmel bir alışveriş deneyimi sunarak, onların hayatını kolaylaştırmak. Bu hedefle de mevcut ürün çeşitliliğimize ek olarak, müşterilerimize en uygun sigorta çözümlerini Allianz ile birlikte hızlı, kolay, pratik; kısacası online alışveriş rahatlığı ve konforuyla sunuyoruz. Müşterilerimiz artık 35’den fazla kategoride 25 milyonu aşkın tüketici ürünlerimizin yanı sıra, aynı zamanda sağlık, eğitim, eşya ya da ev sigortalarına Hepsiburada kanalıyla ve Allianz güvencesiyle sahip olabilecekler” dedi.