Skip to main content

Günlük hayat ve tasarım hakkında mizahi paylaşımlarda bulunan 20px.com sitesinde güncelleme gerektirmeyen ürünlere yer verildi.  Teknolojinin hızla yol aldığı günümüzde, teknolojinin hızına yetişmek her zaman mümkün olmuyor. Yapılan yenilikler, kısa…Günlük hayat ve tasarım hakkında mizahi paylaşımlarda bulunan 20px.com sitesinde güncelleme gerektirmeyen ürünlere yer verildi. 
Teknolojinin hızla yol aldığı günümüzde, teknolojinin hızına yetişmek her zaman mümkün olmuyor. Yapılan yenilikler, kısa süre içinde duyulsa da günlük hayatta insanların kullandıkları ürünler olmasını sağlamıyor. 
Çoğunlukla bir ürün satın alındıktan sonra, her ne kadar yeni ürün diye yerleşik hayata geçse de, aslında bu ürün birkaç ay önce tanıtımı yapılmış ve piyasaya çıkmıştır. 
Telefon, tablet, fotoğraf makineleri, konsol, yazılım, süpürgelerin son çıkan ürünlerine olan ilgi ve merak her geçen gün açmış olsa da, halen evlerde yenilenmeyen veya yenilenmeye ihtiyaç duyulmayan ürünler yer alıyor. 
Günlük hayat ve tasarım hakkında mizahi paylaşımlarda bulunan 20px.com blogunda ise bu durumu anlatan bir poster paylaşıldı. Posterde en son sürümüne güncelleştirme gerekmeyen 10 ürün yer alıyor. Mikrodalga fırın, süpürge, vantilatör, tost makinesi, kalemtraş, alarmlı saat, cetvel, masa lambası ve hesap makinesi ürünleri listede paylaşılanlardan.