Skip to main content

Google’ın reklamcıları hedef alan Yaratıcı Sandbox Kampanyası’nda yer alan interaktif pop – up book ile oynamak çok eğlenceli.  Google, Eylül ayında ‘dahi’ pazarlama kampanyaları çalışmalarının yer aldığı, reklamcılık dünyası için online paylaşım…Google’ın reklamcıları hedef alan Yaratıcı Sandbox Kampanyası’nda yer alan interaktif pop – up book ile oynamak çok eğlenceli. 

Google, Eylül ayında ‘dahi’ pazarlama kampanyaları çalışmalarının yer aldığı, reklamcılık dünyası için online paylaşım alanı Creative Sandbox’ı oluşturdu. İnteraktif pop-up kitap olan ‘Yaratıcı Sandbox Kılavuzu’, Google’ın Sandbox Galerisi’ni tanıtmayı amaçlıyor. 
Dijital çalışmalardan ilham alabileceğiniz ve kendi fikirlerinizi paylaşabileceğiniz bir platform olan Yaratıcı Sandbox (Creative Sandbox)’ın interaktif kitabını kullanması oldukça kolay. Sayfaları çevirmek için mouse’u kullanıp, alt kısımda kırmızı sekmeleri çekerek farklı kampanyalar hakkındaki bilgiye ulaşabilirsiniz. 
Uygulama, butik ajans ‘WeAreHive’ ve yaratıcı ajans ‘adam&eveDDB’ ile birlikte, HTML5, CSS3 ve JavaScript kullanılarak gerçekleştirildi.