TEKNOLOJİ

DigitalAge | 12.05.2014 - 12:44

GittiGidiyor’da annelerin tercihi cep telefonu oldu

GittiGidiyor.com’da, annelerine ne hediye alacağına karar veremeyenler için Anneler Günü’ne özel hediyeler oylandı

eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor’da çalışan annelerin onayını alarak işe başlayan GittiGidiyor, Anneler Günü’nde annelere alınabilecek yüzlerce hediyeye, Anneler Butiği’nde yer verdi.

Sadece çalışanlarla da kalmayıp, Facebook’tan Anne Onaylı Hediyeler uygulaması ile alınabilecek hediyeleri farklı annelerin onayına da sunan GittiGidiyor’un yüzlerce ürünü, binlerce annenin onayından geçti ve her bir ürüne 1 ile 5 yıldız arasında oy verildi.

Annesi için en güzel hediyeyi arayanlar, iş kadını, hamarat, evcimen, bakımlı ve sporcu kategorilerine ayrılan ürünlerin anneler tarafından aldıkları puanları gittigidiyor.com üzerinden görerek, ‘anne onaylı’ hediyelerini buna göre seçtiler.

Binlerce anne tarafından yapılan oylamanın lider ürünleri; cep telefonu, takı, tablet, parfüm, ayakkabı ve küçük ev aletleri oldu. Satılan ürünlere bakıldığında ise anneler için tercih edilen ürünlerin başında cep telefonu ilk sırayı alıyor. Bunu Türk kahvesi robotu, blender seti, takı ürünleri ve elektrik süpürgesi gibi ürünler takip ediyor.