Skip to main content

Uluslararası girişimcilik yarışması Get in the Ring 17 Şubat’ta Ankara, Bilkent Cyberpark’ta başlıyor.

Uluslararası bir girişimcilik yarışması olan Get in the Ring bu sene 17 Şubat’ta Ankara, Bilkent Cyberpark’ta düzenlenecek. Tüm gün alınan eğitimler ve tanışmalar sonunda, seçilen 6 girişim boks ringine çıkacak. 5 raunt sonunda kazanan girişim, Get in the Ring’in uluslararası finalinde yer alma şansı yakalayacak.

Get In The Ring’in bu yılki jürisinde  MOVECA da yer alıyor
Get In The Ring’de girişimciler, gerçek bir boks ringine çıkıp karşısındaki rakipten daha iyi yanıtlar vermeye çalışarak hem seyircinin hem de jürinin gözüne girmek için mücadele edecek. Müsabakalar sonunda birinci seçilen girişim, Lizbon’daki finallerde farklı ülkelerin katılım sağladığı uluslararası ölçekteki etkinlikte buluşacak.

MOVECA Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kırkıncıoğlu: “Kıymetli fikirlerin yanı başında olmak oldukça heyecan verici. Bir de proje sahiplerinin hararetle fikirlerini savunduğunu ve hayalinin peşinden koştuğunu görmek tarif edilemez. Elbette biz orada sadece bir değerlendirme yapmayacak, fikrin gelişmesi için heyecanlı arkadaşlara elimizden geldiğince yol gösterici olacağız.” dedi.

Sektör ayrımı yapılmaksızın inovatif iş fikrine ve ölçeklenebilir her start-up’a açık olan etkinlikte 50’den fazla proje ön elemeden geçecek ve ön elemeden geçen fikirler, 17 Şubat’ta 12.00-18.00 saatleri arasında Bilkent Cyberpark’ta düzenlenecek olan final müsabakasında yer alacak.