Skip to main content

Getir, yeni reklam kampanyası için ünlü oyuncu İbrahim Büyükak ile uzun dönemli bir anlaşmaya imza attı.

Getir, yeni reklam kampanyası için ünlü oyuncu İbrahim Büyükak ile uzun dönemli bir anlaşmaya imza attı. Reklam filminde İbrahim Büyükak’ın canlandırdığı Necati’nin yaşamında her şey yolunda giderken, Getir’in hayatına girmesiyle bütün planları alt üst oluyor. Serinin ilk filminde, Necati’nin hayalleri, sevdiği kıza açılmak üzereyken Getir yüzünden suya düşüyor ve Getir’e kafayı takıyor. Her reklamda farklı bir hayal kırıklığına uğrayan Necati, serinin devam videolarında Getir’in mutlu edemediği tek kişi haline geliyor. Necati’nin düştüğü trajikomik durumları konu alan seri, Getir’in hayatı kolaylaştıran özelliklerini ters köşe yaparak izleyicilere aktarıyor.

Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek; “Getir zaman kazandıran, insanların hayatını kolaylaştıran bir mobil uygulama. En büyük özelliğimiz, 1200’ün üzerinde ürünü, haftanın 7 günü, gece gündüz, dakikalar içinde kullanıcılarımıza ulaştırmamız. Şu an 119’u İstanbul’da olmak üzere 5 şehirde, 152 depomuz var. Herkese yakın olduğumuz için de siparişlerimizi ortalama 10 dakikada teslim ediyoruz. Kullanıcılarımız da ihtiyaçları olduğunda yanlarında olduğumuzu biliyor ve bize güveniyorlar” ifadelerini kullandı.

Titrifikir ve 25 Film iş birliğiyle hazırlanan reklam kampanyasının yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı oturuyor. Reklam kampanyasının ilk filmi 20 Şubat itibariyle televizyon ve dijital platformlarda yerini alıyor.

KÜNYE

·  Reklamveren: GETİR
·  Reklamveren Ekibi: Tolga Ünvan, Melis Sarıoğlu, Hazal Tıkır, Ece Öncü, Özgü Özbek
·  Reklam Ajansı: Titrifikir
. Yaratıcı Ekip Liderleri: Necati Kaya, Oğuzhan Dilek
·  Yaratıcı Ekip: İlayda Öntülmüş, Emre Ekinci, Oğuzhan Şen
·  Marka Ekibi: Dilek Sezen, Cansu Balcı, Sahra Ofluoğlu, Gülşah Akbıyık, Büşra Kaymak
.  Strateji Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül
.  Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin, Abdullah Şahin
·  Yapım Şirketi: 25 Film
·  Yapımcı: Fırat Parlak, Koray Şahin
·  Yönetmen: Ali Taner Baltacı
.  Müzik: Onur Cumaoğlu
.  Post Prodüksiyon: İmaj