Skip to main content

Garanti, Shop&Fly kredi kartını kullanıma sundu.

Garanti’nin yeni uçuş kartı Shop&Fly, müşterilerin 1 TL harcamalarına en az 1 mil kazandırarak ve diledikleri havayolu şirketinden bilet almalarına, havalimanı vergisini de milleriyle ödemelerine imkân sağlıyor.

Garanti Shop&Fly

Garanti’nin yeni kredi kartı, bireysel müşteriler için Shop&Fly Gold ve Shop&Fly Platinum olmak üzere iki segmentten, ticari firmalar için Shop&Fly Business segmentiyle Mastercard/Visa ve American Express olarak iki karttan oluşuyor. Özel Bankacılık müşterileri ise Shop&Fly Masters kartının sunduğu fırsatlardan yararlanabiliyor.

Garanti Bankası’nın kredi kartı portföyünde 2000 yılından bu yana, Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles’ın yanı sıra 2006 yılı itibarıyla tek temsilcisi olduğu Türkiye’nin en prestijli kredi kartı American Express Card gibi markalar bulunuyor.

Shop&Fly’ın lansman toplantısında konuşan Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, “Garanti olarak, sektöre yön vermeye, müşterilerimize yenilikler sunmaya, hayatlarına dokunmaya, yenilikçi ürünlerle değer katmaya aralıksız devam ediyoruz. Bu anlayıştan hareketle müşterilerimizin beklentisine uygun, fark yaratan ürünlerimizle kredi kartı pazarında liderliğimizi sürdürüyoruz. Bugüne kadar Türkiye’yi çok önemli ve değerli kredi kartı markalarıyla tanıştırdık. Şimdi de Shop&Fly kredi kartıyla yeni bir marka hikayesi yazmak üzere yola çıkıyoruz. Shop&Fly’ın, seyahatseverlerin uçuş ve alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyarak, kullanımı basit ve pratik bir kart olarak sektörde önemli bir ihtiyaca cevap vereceğini düşünüyoruz. Sahip olduğu özellikler, çok geniş kullanım alanı, sağladığı fırsatlar ve kullanıcısına kazandırdıklarıyla önemli bir ürün olarak pazara yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz.”dedi.