Skip to main content

Garanti’den yeni bir finansal servisi iGaranti’yi kullanıcılarla buluşturdu. Garanti Bankası, sektördeki geleneksel hizmet biçimlerinin dönüşümüne ve geleceğin bankacılığına öncülük edecek yeni finansal servisi iGaranti’yi kullanıma sundu. Akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir…


Garanti’den yeni bir finansal servisi iGaranti’yi kullanıcılarla buluşturdu.
Garanti Bankası, sektördeki geleneksel hizmet biçimlerinin dönüşümüne ve geleceğin bankacılığına öncülük edecek yeni finansal servisi iGaranti’yi kullanıma sundu. Akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir uygulama olan iGaranti, kullanıcılarıyla iletişim kuran, günlük yaşamdaki anlık ya da uzun vadeli tüm finansal aktivitelerin yönetimini destekleyen ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunan bir platform olma özelliği taşıyor. 
İlk etapta iPhone için geliştirilen iGaranti uygulaması, Garanti müşterisi olsun olmasın herkes tarafından, Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Önümüzdeki dönemde diğer platformlar için de kullanıma açılacak olan iGaranti’de, cazip oranlı ürün ve fırsatlar sunuluyor, tüm bankacılık işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor.
iGaranti ile ilgili detaylı bilgi ve yönlendirmelere igaranti.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
‘Paranı senden çok düşünen biri’ sloganıyla sunulan reklam filminde Mazhar Alanson rol alıyor. Reklam ajansı Alametifarika’nın oluşturduğu televizyon ve internette yayınlanacak reklam filmi, açıkhava kullanımlarıyla da destekleniyor.