Skip to main content

Garanti Bankası, yeni geliştirdiği ‘Garanti Link’ ve ‘GarantiyeSor’ hizmetlerini, sosyal medya kullanıcısı müşterilerine sundu.  Bonus Card sahipleri, Garanti Link uygulamasıyla, Facebook ve Twitter hesaplarını Bonus Card’larıyla eşleştirerek özel kampanya ve…

Garanti Bankası, yeni geliştirdiği ‘Garanti Link’ ve ‘GarantiyeSor’ hizmetlerini, sosyal medya kullanıcısı müşterilerine sundu. 
Bonus Card sahipleri, Garanti Link uygulamasıyla, Facebook ve Twitter hesaplarını Bonus Card’larıyla eşleştirerek özel kampanya ve avantajlardan yararlanabilecek. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam eden Garanti, Facebook ve Twitter’da açtığı GarantiyeSor hizmetiyle, sadece sosyal medyaya odaklanan bir ekip oluşturarak, tüm soru ve yorumlara 7/24 cevap vermeye başladı.
Garanti Link

Bu hizmetle, link.garanti.com.tr adresi üzerinden sosyal medya hesaplarıyla Bonus Card’larını eşleştiren müşteriler, sadece facebook.com/garanti adresindeki Garanti Link uygulamasına giderek veya Twitter hesaplarından kampanyalara özel hashtag’leri tweet atarak fırsatlardan yararlanabilecek. 

Garantiye Sor

Müşterilerin Facebook sayfasından ve Twitter üzerinden @garantiyesor hesabına ilettiği tüm soru, görüş ve önerilere odaklanan bir sosyal medya ekibi bu kanallardan ulaşan tüm soru ve yorumları cevaplayarak, çevrimiçi destek veriyor.