Skip to main content

Garanti Bankası, yeni iletişim platformu Ugi’yi hayata geçirdi

Garanti’nin yenilikçi ve teknolojideki öncü rolüne dikkat çeken platform, her zaman yanında olduğu müşterilerine, finansal ihtiyaçlarında yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlıyor. Yeni iletişim platformunda, Garanti’nin DNA’sında olan teknolojiyi yansıtan yeni kahraman Ugi, hayatın içine karışarak insanlara kulak kabartıyor, finansal konularda kendini yalnız hissedenlere Garanti’nin çözümlerini hatırlatıyor, önerileriyle hayatlarını kolaylaştırıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen şunları söyledi: “Yeni iletişim platformumuzu, birbirinden uzak gibi görünen fakat birlikte geliştiklerinde anlam yaratan ‘teknoloji’ ve ‘insani değerler’ üzerine konumlandırdık. Garanti Bankası olarak, ancak bu iki değer birbirinden beslenerek şekillendiğinde, iyi bir geleceğe doğru yol alacağımıza inanıyoruz.”

Reklam filmlerinde Ugi’ye sürpriz ünlüler eşlik ederken, ilk filmde Mehmet Aslantuğ rol alıyor. İletişim platformunun, bestesi ve sözleri Nil Karaibrahimgil’e ait olan “Yalnız Değilsiniz” şarkısını Mehmet Erdem seslendiriyor. Eşzamanlı olarak pek çok mecrada izleyicilerle buluşacak filmi Shazam’layanlar, “Yalnız Değilsiniz” şarkısını dinleyebilecek ve Ugi Oyunu’nu oynayabilecek. İletişim platformu için farklı yaratıcı uygulamalar da yapılacak.

Ugi nedir?