Skip to main content

Garanti Bankası’nın yeni “Garanti’den Hikâyeler” özelliği Snapchat ve Instagram gibi hikayelere benzer bir deneyim yaşatıyor.

Garanti Bankası, Garanti Cep uygulamasına entegre ettiği “Garanti’den Hikâyeler” özelliğini hayata geçirdi. Bankanın yeni servisi Snapchat ve Instagram gibi ana akım sosyal medya platformlarındaki hikayelere benzer bir deneyim yaşatıyor.

Garanti Cep kullanıcıları, uygulamanın giriş ekranında yer alan Garanti’den Hikâyeler alanından içeriklere ulaşabiliyorlar. Garanti’den Hikâyeler; dijital ürün ve hizmet tanıtımları, kampanyalar, müşteri ihtiyaçlarına özel öğretici ve bilgilendirici mesajlar ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak günlük hayata dair içerikler sunuyor. Ayrıca, dijital ürün içeriklerindeki ilgili işlem alanına yapılan yönlendirmelerle, Garanti Cep’ten ilgili adıma gidilerek işlem yapılabiliyor.

Dijital Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Dijitalleşme yolculuğunda her zaman sektöre yön veren ve fark yaratan bir banka olarak, teknolojinin sunduğu tüm imkânları bankacılık uygulamalarımıza dahil ediyoruz. Bu kapsamda mobil bankacılık uygulamamız Garanti Cep’e entegre ettiğimiz ‘Garanti’den Hikâyeler’ özeliğini geliştirdik. Hikaye özelliği yeni bir sosyal medya paylaşım formatı şeklinde pek çok gelişmiş uygulamaya entegre ediliyor ve sevilerek ve oldukça yoğun olarak kullanılıyor Biz de kullanıcılarımızın günlük dijital bankacılık işlemlerinin yanında farklı bir dijital deneyim yaşamalarını ve özgün içerikleriyle hikâyelerin tadını çıkarmalarını hedefliyoruz. Yenilikçi vizyonumuz ve dijitaldeki öncü rolümüzden aldığımız güçle, müşterisini tanıyan, ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan ve onlarla sürekli iletişim halinde olan bir bakış açısını benimsiyoruz. Kullanıcılarımızın dijital dünyadaki hayatlarını kolaylaştıran ürün ve hizmetler geliştirmeye, bunları çeşitlendirmeye devam edeceğiz.”açıklamasında bulundu.