CİHAZLAR

DigitalAge | 08.01.2016 - 11:49

Galaxy View Türkiye’de

Samsung'dan Galaxy View Türkiye'de satışa çıktı

Samsung, mobil eğlence kavramını yeniden şekillendirerek izleyiciyi içine alan, rahatlıkla taşınabilen Galaxy View ile dokunulabilir bir TV deneyimi sunuyor. Android işletim sistemi ile çalışan Galaxy View, büyük bir tablet deneyimi sunmanın çok daha ötesine geçerek her yere taşınabilen bir TV gibi tüm içeriklerin kaliteli ve büyük bir ekranda kullanılması için eşsiz bir platform oluşturuyor.

Video merkezli kullanıcı arayüzüyle, online yayın içeriğine, interaktif videolara, kitaplar ve diğer dijital içeriğe erişim sağlanmasına olanak tanıyan Samsung’un yeni akıllı cihazı Galaxy View, 18,4 inçlik Full HD ekranıyla izleme deneyimini başka bir boyuta çekerken yalnızca 2,65 kilogramlık yapısıyla istenen yere taşınmasına fırsat veriyor.

Gün geçtikçe artan, televizyon izlerken aktif ekran kullanım ihtiyacına en iyi şekilde cevap veren Galaxy View, aynı anda birçok işlemin yapılmasına olanak tanıyor. Samsung’un akıllı cihazı ile fotoğraflara ya da videolara yorumlar eklenebiliyor, çizimlerle renk katılarak sevilen bir içerik kolaylıkla paylaşılabiliyor, interaktif uygulamalarla etkileşime geçilebiliyor.