Skip to main content

Türk Telekom, Samsung Galaxy Note 7’yi çok yakında Türk Telekom mağazalarında satışa sunacak

Türk Telekom, dünya çapında 2 Ağustos’ta tanıtılan, Samsung Galaxy Note serisinin son üyesi Galaxy Note 7’yi 36 aya varan taksit seçenekleri ile çok yakında mağazalarında satışa sunuyor. Ön sipariş verenler, Galaxy Note 7’ye GearVR hediyesiyle birlikte sahip olacak.

Samsung’un Note serisi yeni telefonu Galaxy Note 7’nin sahip olduğu gelişmiş S Pen özelliği sayesinde kullanıcılar, fikirlerini ekran kilidini açmadan not olarak telefona kaydedebiliyor. S Pen özelliği, kullanıcıların Akıllı Seçim özelliği ile kolaylıkla GIF animasyonları yaratmasını ve paylaşmasına da imkan tanıyor. Temassız komutta yer alan Büyüteç fonksiyonu ile üzerinden geçerek ekranda istenilen noktanın yakınlaştırılması sağlanıyor. Ayrıca istenilen dile anında çeviri yapabilen Çevirifonksiyonu da Galaxy Note 7’nin öne çıkan diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Galaxy Note7 sahip olduğu parmak izi okuma, iris tarama teknolojisi ve gelişmiş biyometrik kimlik doğrulama özellikleri sayesinde en üst düzeyde güvenlik sunuyor.