Skip to main content

Samsung, Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note7’nin Türkiye satış fiyatı ve çıkış tarihini açıkladı

Samsung, Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 7 modelini, 2 Ağustos günü resmi olarak duyurmuştu. Sahip olduğu teknik özellikler ile kullanıcılara üst seviye bir deneyim sunmayı başaran  Note 7’nin Türkiye lansmanı ile fiyatı açıklandı.

Galaxy Note 7 fiyatı 3.599 TL olarak belirlendi. Galaxy Note 7’yi ön sipariş veren kullanıcılar ise Galaxy VR’a ücretsiz sahip olacak. Galaxy Note 7, Türkiye’de 26 Ağustos günü satışa sunulacak.

Exynos 8890 yonga setinden güç alan Samsung Galaxy Note 7’de,  4 GB RAM yer alıyor. 5.7 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlükte Super AMOLED ekranın kullanıldığı telefon, 64 GB dahili depolama alanı ile geliyor.

Büyük ekranı, S Pen’i ve düşük ışıkta en kaliteli fotoğrafı çekme gibi özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Note7, geliştirilen S Pen’i, iris tarama ile arttırılmış güvenliği ve suya dayanıklı yapısı ile dikkatleri çekiyor.

Samsung Galaxy Note7, parmak izi okuma ve iris tarama özellikleri sayesinde iki adet biyokimlik doğrulama teknolojisine sahip. Samsung Pass ile istenilen her uygulama için biyokimlik doğrulama çözümlerini kullanarak giriş izni sağlamak mümkün. Bununla birlikte Samsung’un dünyaca ünlü mobil güvenlik yazılımı Samsung Knox, kullanıcıların tüm kişisel verilerini koruma altına alıyor.