Skip to main content

Cronavirus salgını nedeniyle internet ortamında gerçekleştirilecek Galaxy Note 20 lansmanı, şirketin resmi internet sitesi üzerinden (samsung.com) yayınlanacak.

Yılın en beklenilen etkinliklerinden biri olan Galaxy Note 20 tanıtımı ile ilgili detaylar belli oldu. Şubat ayındaki Unpacked etkinliğinde Galaxy S20 serisini ve Galaxy Z Flip’i tanıtan Samsung, önümüzdeki ay düzenleyeceği Unpacked etkinliği için davetiyeleri yollamaya başladı.

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi açıklandı

Bu yıl birçok etkinlik gibi coronavirus salgını nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirilecek Galaxy Note 20 tanıtımı, 5 Ağustos tarihinde (10AM ET / 7AM PT) Samsung’un resmi internet sitesi üzerinden (samsung.com) yayınlanacak. Samsung tarafından paylaşılan paylaşılan teaser videosunda, Galaxy Note 20’nin bronz rengine ve S Pen kalemine dikkat çekiliyor.

Neler tanıtılacak?

Galaxy Unpacked etkinliğinde, Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modellerinin yanı sıra Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+, Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3 cihazlarının da duyurulması bekleniyor.