Skip to main content

Popüler oyun ve uygulama rehberi Galaxy Bizz, yayınladığı yeni versiyonu ile kullanıcılara şimdi çok daha kişisel bir deneyim sunuyor.

Samsung Galaxy kullanıcılarının mobil deneyimlerini kişiselleştirirken, Google Play Store öncesi başvurabilecekleri bir kaynak olarak çıkış yapan uygulama, sunduğu benzersiz inceleme yazıları ve popüler gündeme özel özgün içerikleri ile Android kullanıcıları tarafından düzenli olarak takip edilen bir platform konumuna geldi.

Galaxy Bizz

Güncellemeleri kullanıcı deneyimleri incelenerek tasarlanan yeni versiyonda Galaxy Bizz, ücretsiz olarak sunduğu yüzlerce içeriğine daha kolay erişim, ilgi alanlarına yönelik kişiselleştirilmiş içerik akışı ve sıkı uygulama takipçilerinin birbiriyle etkileşim kurabilecekleri yeni özellikler barındırıyor.

Önümüzdeki dönemde ilk aşamada sosyal medya platformları ve web sitesi ile tüm online kanallarda erişimi sağlanacak platform, son tüketiciye yönelik dijital dünya haberleri ve diğer güncel konulardaki içerikleri ile Türkiye’de bu yeni kategoride önde gelen, güvenilir bir yayıncı olarak konumlanmayı hedefliyor.