Skip to main content

Melek yatırımcılığın Türkiye’deki temsilcisi Galata Business Angels üyeleri, şimdi de Joyfoodz.com’un kurucularının hayalini gerçeğe dönüştürdü.    Şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışında farklı firmalarda çalışarak yönetim danışmanlığı hizmeti veren Eser Tüzemen…
























Melek yatırımcılığın Türkiye’deki temsilcisi Galata Business Angels üyeleri, şimdi de Joyfoodz.com’un kurucularının hayalini gerçeğe dönüştürdü. 
 
Şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışında farklı firmalarda çalışarak yönetim danışmanlığı hizmeti veren Eser Tüzemen ve Murat Barslan, buldukları ‘iyi iş fikri’ni hayata geçirebilmek için Galata Business Angels’ın (Galata İş Melekleri) desteğini aldı. Tüzemen ve Barslan bu sayede ‘kişiye özel lezzetli ve doğal atıştırma servisi’ sunan Joyfoodz.com’u Mayıs ayında online olarak hizmete soktu.   
 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Joyfoodz.com kurucu ortakları Murat Barslan ve Eser Tüzemen, ilk aşamada internet sitelerini, yazılım altyapılarını ve operasyonel süreçlerini iyileştirerek marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar yapacaklarını; başlangıç olarak müşteri tabanlarını genişletmeye odaklandıklarını söyledi. 
 
Purdue Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Murat Barslan ve Boğaziçi Üniversitesi iktisat bölümünü bitiren Eser Tüzemen, Joyfoodz.com’u yoğun çalışma temposuna sahip kişilerin ara öğünleri kaçırmadan, tamamen doğal ve lezzetli yiyeceklerle düzenli olarak beslenmesini sağlamak amacıyla kurdu.