Skip to main content

Tablet ve dizüstü bilgisayarların gelişmiş özellikleri yeni Fujitsu STYLISTIC hibrit tablette. Dünyanın lider bilişim firmalarından Fujitsu, mobil iş dünyasına yönelik yeni hibrit tableti STYLISTIC Q702’yi tanıttı. Yeni STYLISTIC Q702, klavyesiz…

Tablet ve dizüstü bilgisayarların gelişmiş özellikleri yeni Fujitsu STYLISTIC hibrit tablette.
Dünyanın lider bilişim firmalarından Fujitsu, mobil iş dünyasına yönelik yeni hibrit tableti STYLISTIC Q702’yi tanıttı. Yeni STYLISTIC Q702, klavyesiz bir tablette içerik kullanımının rahatlığını ve dizüstü bilgisayar klavyesini ekleme kolaylığını sunuyor. Ek pil gücü de bulunan ürün ile kullanıcılar hem tablet, hem de dizüstü bilgisayar kullanımının en iyi özelliklerinden faydalanabiliyor.
STYLISTIC Q702’nin opsiyonel olarak yerleşik 3G/UMTS ve 4G/LTE mobil veri özellikleri de bulunuyor. STYLISTIC Q702, günlük kullanımda meydana gelebilecek çiziklere karşı ise hafif ve dayanıklı magnezyum kaplamayla korunuyor. Klavyesiz haliyle tabletin ağırlığı yalnızca 850 gram.
Hibrit tabletin aynı zamanda güvenlik özellikleri bulunuyor. Bunlar arasında biyometrik parmak izi sensörü, HDD ve BIOS şifre koruma, yerleşik Güvenli Platform Modülü (TSM – Trusted Platform Module), Intel® Hırsızlığa Karşı Koruma Teknolojisi, Intel® vPro™ Teknolojisi seçeneğiyle 3’üncü jenerasyon Intel® Core™ i3 veya i5 işlemciler bulunuyor. 
STYLISTIC Q702’nin teknik özellikleri
Pilin yanı sıra LAN (RJ-45) ve harici ekran desteğinin (VGA) de yer aldığı klavye istasyonu.
Kalem ve dokunmatik girişli, LED arka ışıklı, 11.6 inçlik, HD dual digitizer, çoklu dokunmatik, parlamayan IPS ekran.
USB 2.0 ve 3.0, HDMI, SD/SDHC genişleme yuvaları
Opsiyonel 3G/UMTS veya 4G/LTE mobil geniş bant desteği (destek bölgelere göre değişebilir)
İvmeölçer, jiroskop, manyetometre ve ortam ışık sensörleriyle akıcı bir kullanım deneyimi
Video konferansları için çift mikrofon, ön ve arkaya bakan web kameraları
256 GB (FDE olmayan) ve 128 GB’ye (FDE) kadar disk seçenekleri
Intel® HD Graphics 4000
4GB DDR3