Skip to main content

Forcepoint’in hayata geçirdiği Siber Deneyim Merkezi (Cyber Experience Center), işletmeler ve devlet kurumları için günümüzün gelişmekte olan siber tehditlerine ait etkileri anlatacak.

Küresel siber güvenlik şirketi Forcepoint, yeni siber inovasyon ve geliştirme merkezini Siber Deneyim Merkezi (Cyber Experience Center) adıyla faaliyete açtı. ABD’nin Boston şehrinde kurulan Forcepoint, milyon dolar ölçeğindeki yeni yatırımıyla siber güvenlik alanındaki çalışmalarında önemli noktalara dikkat çekiyor.

Forcepoint’in yeni Siber Deneyim Merkezi, siber güvenlikte insan merkezli yaklaşım ve güvenlik çözümleri konusunda inovatif, etkileşimli ve sürükleyici bir tecrübe sunmayı hedefliyor.

Forcepoint’in Siber Deneyim Merkezi, kuruluş ve firmaların dijital dönüşüm sırasında karşılaşabilecekleri güvenlik problemlerini benzersiz bir şekilde görselleştiriyor ve iş kolunun ihtiyaçlarına özel olarak Forcepoint güvenlik çözümlerinden belirlenmiş dinamik bir haritalandırma sağlıyor. Böylece firmalar hem karşılaşabilecekleri güvenlik sorunlarını gerçekleşmeden tecrübe ediyor hem de çözümlerin etkinliğini gözlemleyebiliyor.

Yeni Siber Güvenlik Merkezi, aynı zamanda Forcepoint Davranışsal Analitik Mükemmeliyet Merkezi vazifesi görecek. Bu birim sadece her iş alanı ve endüstri için mümkün olan en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen ürünler geliştirmekle kalmayacak ve her Forcepoint müşterisi için üst düzey servis hizmeti sağlamayı amaçlıyor.