Skip to main content

Fjord’un İstanbul Stüdyosu Grup Direktörlüğü görevine atanan Kenneth Lindfors, Fjord İstanbul Stüdyosu’nun ve tasarım ekibinin gelişiminden sorumlu olacak.

Accenture Interactive Tasarım ve İnovasyon şirketi Fjord’un İstanbul Stüdyosu Grup Direktörlüğü görevine Kenneth Lindfors atandı. Lindfors, 15 yıllık iş ve sektör tecrübesiyle Fjord İstanbul Stüdyosu’nun ve tasarım ekibinin gelişiminden sorumlu olacak, müşterilerin stratejik danışmanlığını üstlenecek.

Helsinki doğumlu olan Kenneth Lindfors, 10 yıl boyunca Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da yönetim danışmanlığı görevlerinde bulundu. İş hayatına Finlandiya’da 360com medya ajansında başlayan Lindfors kariyerine, Kuzey Avrupa’daki en iyi telekomünikasyon ve medya entegrasyon odaklı ajansı seçilen Heimo Consulting’in kurucu ortağı ve partneri olarak devam etti.Sonraki 6 yıl boyunca Publicis Worldwide Finlandiya’da Yönetici Direktörlüğü görevinde bulunan Lindfors daha sonra 2009 – 2014 yılları arasında Skandaali Publicis Worldwide’ın CEO’su olarak görev yaptı.

Kenneth Lindfors yeni görevinde Fjord İstanbul stüdyosunun ve tasarım ekibinin büyüyüp gelişmesinden sorumlu olacak. Aynı zamanda müşterilerin stratejik danışmanlığını da üstlenecek olan Lindfors, Fjord’un EALA Bölgesi (Avrupa, Afrika ve Latin Amerika) yönetim takımının da bir parçası olarak görev yapacak.