Skip to main content

Felis Ödülleri’ne başvurular için son tarih 29 Eylül.

Reklam ve pazarlama sektöründeki gelişmelerin değerlendirildiği Felis Ödülleri, bu sene “Felis’i Gözüne mi Kestirdin?” sloganıyla katılımcılarını bekliyor. Yaratıcı dünyaya katkı sağlayan ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla 15 yıldır düzenlenen Felis Ödülleri için başvurular 10 Ağustos’ta başladı. Ajansların, reklamverenlerin ve bireysel katılımcıların başvuruları 29 Eylül’e kadar kabul edilecek.

Her sene yeniliklerle sektörle buluşan ödül töreni bu yıl da pazarlama iletişiminde yaratıcılık, etki ve kalitenin referans noktası olduğunu gösteren yeniliklere imza atıyor. Yeni eklenen kategorilerle birlikte toplam 16 kategoride gözüne Felis’i kestirenleri bekleyen yarışma bu yıl tüm kategorilerde reklamveren başvurularını da kabul edecek.

Yarışmaya başvuran tüm işler dijital ortamda, sektörün çok kıymetli isimleri liderliğindeki jüri tarafından belirlenen kriterlere göre puanlanacak. Ardından yapılacak 3 aşamalı değerlendirme ile de yarışmanın kazananları belirlenecek. 2019 yılında 3 binin üzerinde başvuru alan yarışmanın kazananları ödüllerini 13 Kasım’da düzenlenecek ödül töreninde alacaklar.

Kategorilerin tamamına, başvuru sayfasına ve yarışma ile ilgili detaylara felisodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.